facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Festiwal Dni Turystyki

Festiwal Dni Turystyki

data dodania: piątek 27 kwietnia 2018

W poniedziałek, 16 kwietnia 2018r. uczniowie klas pierwszej i drugiej w zawodzie technik obsługi turystycznej odwiedzili poznański uniwersytet, aby uczestniczyć w kolejnej już imprezie o podróżowaniu oraz o wszystkim, co wiąże się z tą, jakże fascynującą aktywnością. Studenci Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM zaprosili wielu prelegentów, którzy pozwolili przenieść się słuchaczom w czasie i przestrzeni.

Podczas pobytu uczniowie wędrowali po bezkresach Alaski („Przystanek Alaska – przyroda i życie na końcu świata”) oraz Skandynawii („Na lodowy kraniec z pazurem - zimowa ekspedycja rowerowa za koło podbiegunowe z psem”), a także poznali przyrodę
i kulturę obszaru Sahary („Spoko Maroko”). Doświadczenia podróżników zostały przekazane na warsztatach: „Przetrwać bez względu na wszystko! - warsztaty survivaluw podróży”. Festiwal Dni Turystyki przyniósł nam sporo wrażeń. Dzięki niemu poz naliśmy ludzi, którzy mają niesamowite pomysły i je realizują. To oni zarazili nas swoim optymizmem i radością życia. Opiekunem wyjazdu był p. Dariusz Kaźmierski


Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl