facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Test sprawnościowy dla kandydatów do BOR-u

data dodania: niedziela 23 kwietnia 2017

ts01

Dnia 3 marca 2017r. młodzież klas mundurowych (policyjnej i wojskowej) miała okazję sprawdzić swoje umiejętności w teście sprawnościowym do BOR-u (Biuro Ochrony Rządu). Na uczniów czekało osiem stanowisk. Po usłyszeniu komendy "Start!" rozpoczynali kolejne zadania. Pierwszym z nich było obiegnięcie 3 razy chorągiewek oddalonych od siebie o 6m. Kolejne ćwiczenia obejmowały: skok rozkroczny przez kozła, przewrót w przód na materacu i przeniesienie 2 piłek lekarskich oddalonych o 6m z jednego miejsca na drugie (3 razy każdą). Na kolejnym stanowisku należało wycisnąć w postawie stojącej naprzemiennie do góry do wyprostowanego łokcia 2 hantle o ciężarze 11 kg dla mężczyzn i 6 kg dla kobiet - 16 razy mężczyźni i 12 razy kobiety. Kolejnym zadaniem były brzuszki przy drabinkach (15 mężczyźni i 10 kobiety), a następnie przeskok przez 5 części skrzyni. Ostatnie ćwiczenie polegało na pokonaniu 6 płotków gimnastycznych o wysokości 0,7 m i 1 m naprzemiennie - góra i dół. Finalnie trzeba było dobiec do mety i zatrzymać czas.

ts02

ts03

ts04

 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl