facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Na Poznańskiej Nocy Naukowców

data dodania: poniedziałek 3 października 2016

noc naukowcówW piątkowy wieczór 30 września 2016 r., podobnie jak w poprzednich latach, pracownicy i studenci poznańskich uczelni przygotowali w ramach "Nocy Naukowców" szeroką ofertę warsztatów, wykładów, pokazów, wycieczek, wystaw oraz gier i zabaw. Uczniowie klasy drugiej Technikum Obsługi Turystycznej Piotr Kropidłowski oraz Filip Makowski z nauczycielem geografii Dariuszem Kaźmierskim wybrali się do Poznania, aby uczestniczyć w programie zorganizowanym przez Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl