facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Weterynarze i rolnicy górą! (2)

data dodania: wtorek 27 stycznia 2015

PERSPEKTYWY

Wiemy już, że wrzesińskie TECHNIKUM WETERYNARYJNE uplasowało się na I MIEJSCU w ogólnopolskim rankingu "Perspektyw 2015". Jak widać, nasz stary, dobry WET niezmiennie od wielu już lat utrzymuje najwyższy poziom nauczania. Znaczącą 4 POZYCJĘ zajęło również TECHNIKUM ROLNICZE. Gratulacje dla uczniów i ich kadry szkoleniowej za bardzo dobrze zdane egzaminy zawodowe. Szczegóły poniżej.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl