facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Na 70-leciu Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu (2)

data dodania: piątek 29 maja 2015

UP Wrocław 1

W dniach 28 - 29 maja 2015 r. Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu obchodził 70-lecie istnienia. Przypomnijmy, że Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni od kilkunastu już lat współpracuje z Wydziałem. Co roku gościmy wykładowców z Wrocławia, którzy prowadzą w klasach technikum weterynaryjnego zajęcia i seminaria wykraczające poza standardowy zakres obowiązujący w szkole ponadgimnazjalnej. W jubileuszowych uroczystościach ZSTiO we Wrześni reprezentowała lek. wet. Małgorzata Gołębiowska z małżonkiem.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl