facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Wakacje czas zacząć

Wakacje czas zacząć

data dodania: wtorek 25 czerwca 2024
W słoneczny piątek, 21 czerwca 2024, pożegnaliśmy się z naszą szkołą na ponad dwa, wakacyjne miesiące. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego uczestniczyli: Wiesława Kowalska, wicestarosta wrzesińska, radni powiatowi, reprezentanci zaprzyjaźnionych jednostek wojskowych, przedstawiciele Rady Rodziców, Wrzesińskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców oraz Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z Poznania. Program akademii wypełniły: tradycyjne życzenia od dyrekcji, okolicznościowe przemówienia, uhonorowanie zasłużonych partnerów szkoły, wręczenie stypendiów i świadectw wyróżniającym się uczniom, a także wokalne wykonania naszych utalentowanych artystek.
 
fot. Grażyna Beata Augustin 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl