facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Na konferencji hotelarskiej

Na konferencji hotelarskiej

data dodania: poniedziałek 3 czerwca 2024
Dnia 27 maja 2024 roku uczniowie klas hotelarskich II TH i IV THR uczestniczyli w konferencji pt. "Dni kariery w hotelarstwie", zorganizowanej przez Hotel Sheraton i Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Podczas konferencji młodzież miała okazję usłyszeć o możliwościach rozwoju w branży hotelarsko-gastronomicznej na przykładach najlepszych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w tym biznesie.
 
Przedstawiciele uczelni i hotelu przekazali uczniom wiele cennych informacji o szansach, jakie dają praktyki, praca w hotelarstwie oraz studia na kierunkach związanych z turystyką i zarządzaniem hotelami. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się, jak postawić pierwszy krok w karierze Prestiżowego Pracodawcy, jakim jest sieć Marriott International.
 
Wyjazd na konferencję zorganizowała nauczycielka przedmiotów zawodowych mgr inż. Hanna Skrzypczak

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl