facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
 II miejsce w letnim biathlonie

II miejsce w letnim biathlonie

data dodania: czwartek 16 maja 2024
Dnia 6 maja 2024 roku odbyły się coroczne, XXIII Rejonowe Zawody w Letnim Biathlonie organizowane na terenie wrzesińskiego oddziału LOK, obejmujące bieg na czas oraz dwukrotne strzelanie z KBKS 5,6 mm. Nasza szkolna drużyna w składzie: Dominika Woźniak (klasa I LO OPW), Rafał Kuzak i Wiktor Foltynowicz (klasa II LO OPW) zajęła w nich II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy naszym kadetom wywalczonego srebra, a ponadto składamy gratulacje Dominice za zdobycie drugiej pozycji w klasyfikacji indywidualnej, a Rafałowi za otrzymane wyróżnienie w kategorii 100% trafień do krążków.

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl