facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Podsumowanie Ligi Strzeleckiej i zawodów

Podsumowanie Ligi Strzeleckiej i zawodów

data dodania: wtorek 23 kwietnia 2024
Za nami ostatnia już runda Ligi Strzeleckiej w tym sezonie, jak również udział w 63. Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich "O srebrne muszkiety". Grupa naszych uczniów regularnie szkoli się, biorąc udział w niedzielnych spotkaniach Ligi Strzeleckiej, jak również rywalizując podczas rozgrywek, czy to na poziomie szkoły, powiatu, czy województwa. Nasi kadeci korzystają również regularnie ze szkolnej wirtualnej strzelnicy, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów doskonalą swoje umiejętności.
 
Podczas tegorocznych zawodów "O srebrne muszkiety", Sofia Mokit, uczennica klasy II LO (oddział przygotowania wojskowego) zdobyła tytuł najlepszej strzelczyni Powiatu Wrzesińskiego, natomiast cała żeńska drużyna ZstioWrzesnia w generalnej klasyfikacji Województwa Wielkopolskiego uplasowała się na V miejscu.
 
Opiekę nad Szkolnym Kołem Ligi Obrony Kraju sprawuje mgr Grażyna Beata Augustin.


 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl