facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Z wizytą w Allflexie

Z wizytą w Allflexie

data dodania: piątek 5 kwietnia 2024
Dnia 3 kwietnia 2024 roku klasa II TW B (uczniowie z klasy weterynaryjnej) gościli w firmie Allflex Polska z siedzibą w Psarach Małych. Młodzież miała okazję uczestniczyć w interesujących wykładach tematycznych prowadzonych m.in. przez lekarza weterynarii zatrudnionego w charakterze opiekuna klienta. Zapoznali się również z profilem działalności firmy, a także wzięli udział w quizie z nagrodami.
 
Allflex to światowy lider zajmujący się produkcją i sprzedażą systemów do identyfikacji zwierząt. W portfolio firmy można znaleźć produkty zarówno do identyfikacji wizualnej, jak i elektronicznej różnych gatunków zwierząt.
 
Opiekunami grupy z ramienia ZstioWrzesnia byli: mgr inż. Lidia Szulc - Mikołajczak oraz mgr Grzegorz Dobrucki.


 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl