facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Wagary z przyrodą

Wagary z przyrodą

data dodania: wtorek 26 marca 2024
21 marca 2024 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu odbyła się coroczna impreza pn. "Wagary z Przyrodą". Chęć wyjazdu i zapoznania się z ofertą Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Biotechnologii wyraziła w tym roku grupa uczniów z klasy IV TW. Pracownicy UPP przygotowali wiele miniwarsztatów, pokazów oraz wykładów, których celem jest zachęcenie młodzieży do studiowania rolnictwa czy biotechnologii. Mimo, że nasi uczniowie mają jeszcze czas na podjęcie decyzji o dalszym kształceniu, z chęcią bywają na spotkaniach organizowanych przez uczelnie. Jedna z uczestniczek wyjazdu stwierdziła, że będąc tam, poczuła atmosferę studiowania. Oprócz udziału w zajęciach, młodzież zwiedziła uniwersytecki kampus oraz budynki dydaktyczne. Opiekę nad uczniami z ramienia ZSTiO sprawowały mgr Agata Iglewska i mgr inż. Lidia Szulc-Mikołajczak.

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl