facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Na Targach Twórczych Zawodów

Na Targach Twórczych Zawodów

data dodania: poniedziałek 25 marca 2024
23 marca 2024 roku przedstawicielki kierunku gastronomicznego wzięły udział w IV Targach Twórczych Zawodów organizowanych w Grzymysławicach przez Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Wrześni. Uczennice z klasy 3UG przygotowały maślane ciasteczka w kształcie różyczek i czekoladowe brownie. Furorę zrobił przepyszny tort z kremem pistacjowym, czekoladą i maliną będący dziełem Anity Bosackiej. Taka degustacyjna formuła promocji zawsze się sprawdza czy to podczas targów, Drzwi Otwartych, czy innych imprez. Nasz Zespół w Grzymysławicach reprezentowały: mgr inż. Katarzyna Banaszczak, mgr inż. Alicja Perlikowska, mgr Adrianna Szparagowska oraz wspomniana Anita Bosacka.

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl