facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Spotkanie z przedstawicielem ABW

Spotkanie z przedstawicielem ABW

data dodania: piątek 8 marca 2024
5 marca 2024 gościł w naszej szkole kpt. Tomasz Dzieciuchowicz, przedstawiciel Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Spotkał się z grupą kadetów z maturalnej klasy oddziału przygotowania wojskowego. Spotkanie miało charakter informacyjny i dotyczyło zasad rekrutacji do ABW oraz najważniejszych zadań tej formacji (tu m.in. kontrwywiad, cyberbezpieczeństwo systemów teleinformatycznych, zwalczanie terroryzmu, przestępstw ekonomicznych czy przestępczości zorganizowanej). Prelekcji towarzyszył pokaz filmów instruktażowych ilustrujących konkretne sytuacje z zakresu działań tej służby. Koordynatorem spotkania była mgr Grażyna Beata Augustin.
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl