facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Na Wojskowych Targach Służby i Pracy

Na Wojskowych Targach Służby i Pracy

data dodania: wtorek 21 marca 2023
Dwudniowe Wojskowe Targi Służby i Pracy organizowane w ubiegły weekend (17-18 marca 2023) na terenie 16 miast w Polsce spotkały się z dużym zainteresowaniem lokalnych społeczności. Jako szkoła również zaznaczyliśmy swoją obecność na targach organizowanych przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w ZS im. Mikołaja Kopernika w Koninie. Nasi uczniowie z klas oddziału przygotowania wojskowego pełnili dyżury przy stoisku promocyjnym, prezentując sprzęt szkoleniowy będący w dyspozycji szkoły. Niewątpliwie ciekawym punktem, w którym wielu odwiedzających zatrzymywało się, by sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie była nasza wirtualna strzelnica.
Oprócz stanowisk informacyjnych poszczególnych jednostek i wojskowych uczelni na placu stanął sprzęt ciężki będący na wyposażeniu polskiej armii.
 
Nasz oddział przygotowania wojskowego reprezentowali kadeci: Wiktoria Szczepaniak, Mikołaj Niedzielski, Michał Rosół, Dawid Waliński, Zula Kryślak, Aleksandra Janowiak, Mateusz Meler i Jakub Mróz. Wśród nich znaleźli się również finaliści quizu "Nowoczesna Armia=Bezpieczna Ojczyzna".
 
Pieczę nad strzelnicą sprawował kpt. rez. Krzysztof Kasprzyk, natomiast młodzieży towarzyszyła mgr Grażyna Beata Augustin.
 
Wśród spotkanych żołnierzy zawodowych pełniących obecnie służbę wojskową byli również nasi absolwenci.
 
Fot. WCR Konin, ZSTiO Września


 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl