facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
W teatrze

W teatrze

data dodania: czwartek 9 marca 2023
Dnia 28 lutego 2023 dwudziestoosobowa grupa uczniów z klas: IV TOT, III UG, II TOT oraz II TKJ miała okazję skonfrontować swoje doświadczenia czytelnicze z nową interpretacją sceniczną powieści Bolesława Prusa "Lalka" (w reżyserii Radosława Rychcika). Aktorzy gnieźnieńskiego Teatru im. Aleksandra Fredry świetnie odegrali swoje role, łącząc XIX-wieczną, pozytywistyczną klasykę z elementami współczesności. Po spektaklu, korzystając z wolnego czasu i sprzyjającej aury, młodzież odwiedziła Katedrę Gnieźnieńską dumnie wznoszącą się na Wzgórzu Lecha. To ważne miejsce na mapie Polski, jeden z najważniejszych obiektów sakralnych w Polsce.
 
Opiekę nad młodzieżą sprawowali mgr Aleksandra Sobieraj i mgr Dariusz Kaźmierski.


 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl