facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Patriotyczna lekcja wychowawcza

Patriotyczna lekcja wychowawcza

data dodania: czwartek 9 marca 2023
W lutym opiekę nad grobem Patrona naszej szkoły sprawowała klasa II Technikum Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa Żywności oraz Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. W przededniu 132. rocznicy urodzin gen. dr. Romana Abrahama uczniowie odwiedzili cmentarz przy ul. Gnieźnieńskiej. Wizyta była okazją do przedstawienia życiorysu generała przez wychowawcę klasy - mgr. Dariusza Kaźmierskiego.

 
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl