facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Tytuł "TECHNIKUM ROKU 2012" dla ZSTiO

data dodania: piątek 14 grudnia 2012

CERTYFIKAT 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 października 2012 r. Kapituła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej nominowała Technikum Nr 2 w ZSTiO do wyróżnienia „Technikum Roku 2012". 28 listopada 2012 r. Dział Badań i Weryfikacji Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej przeanalizował wszystkie nominowane przez siebie szkoły. Wizytatorzy zewnętrzni przesłali informacje lokalne umożliwiające pełną ocenę działalności nominowanych Techników. Brano pod uwagę opinie ogólnopolskie różnych instytucji. Wysoki poziom wszystkich ubiegających się o laur „Technikum Roku 2012" sprawił, że po szczegółowej analizie część nominowanych Techników musiała zostać odrzucona. Analizowano wyniki egzaminów zewnętrznych, olimpijczyków, nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymało Technikum oraz opinie partnerów zewnętrznych szkoły. W wyniku końcowej weryfikacji, w dniu 10 grudnia 2012 roku, Kapituła i Zespół Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej poinformowali, że Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zostało laureatem i uzyskało tytuł „Technikum Roku 2012". Uroczyste wręczenie certyfikatu odbędzie się 25 lutego 2013 r. na uroczystej Gali w Hotelu Marriott w Warszawie.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl