facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

142 wystawców na Rolniczej Jesieni

data dodania: wtorek 23 października 2012

 

TARGI 2012 1 fotoCykliczna impreza targowa "Rolnicza jesień", organizowana 21 października na terenie naszej szkoły cieszy się niesłabnącą popularnością już od 22 lat. W tym roku wzięło w niej udział 142 wystawców z całej Polski. Tradycyjnie swoje stoiska wystawiali producenci płodów rolnych, ogrodowych oraz sadownicy. Oprócz w/w swoje wyroby prezentowała brać rzemieślnicza, pszczelarze, producenci żywności i odzieży. Niewątpliwą atrakcję stanowiła wystawa papug i ptaków egzotycznych przygotowana przez nekielskie Stowarzyszenie Hodowców Papug i Ptaków Egzotycznych. W trakcie trwania targów wyłoniono 6 laureatów konkursów, wśród których statuetkę w kategorii "Najlepszy Produkt Regionalny" otrzymał Grzegorz Paszak, właściciel Zakładu Przetwórstwa Mięsnego z Pyzdr. Drugie lokalnie przyznane wyróżnienie trafiło do Janiny Saacke i jej biodynamicznego gospodarstwa Fenix z Wrąbczynkowskich Holendrów.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl