facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
 Z wizytą  na "Tour Salon 2020"

Z wizytą na "Tour Salon 2020"

data dodania: poniedziałek 2 marca 2020
Dnia 10 lutego 2020 roku uczniowie klasy technik obsługi turystycznej i technik hotelarstwa odkrywali smak przygody na targach turystycznych "Tour Salon 2020", które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów w Poznaniu. Tegoroczna tematyka przewodnia związana była z narodowymi i regionalnymi organizacjami promocji turystycznej, turystyką biznesową, aktywną, touroperatorami, biurami podróży, transportem oraz zakwaterowaniem. Jednodniowy pobyt na targach był zachętą do podróżowania, odkrywania nowych miejsc i poznawania naszej pięknej Polski, inspiracją wyjazdów tych bliskich i dalekich, a także możliwością spotkania znanych podróżników. Na stoiskach wystawców, oprócz folderów i katalogów, na odwiedzających czekały liczne atrakcje m. in.: konkursy z nagrodami, degustacje, warsztaty. Zajęcia zorganizowane zostały przez mgr inż. Renatę Pohl. Opiekę nad grupą sprawowali ponadto: mgr inż. Hanna Skrzypczak, mgr inż. Lidia Szulc-Mikołajczak, mgr Aneta Murawiecka oraz mgr Dariusz Kaźmierski.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl