facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
ZSTiO z wyróżnieniem specjalnym

ZSTiO z wyróżnieniem specjalnym

data dodania: wtorek 5 listopada 2019

XXIX edycja targów "Rolnicza Jesień" tradycyjnie przyciągnęła rzesze wystawców, jak również tysiące odwiedzających. Zainteresowani mieli okazję zakupić płody rolne i ogrodnicze, wyroby spożywcze, odzieżowe czy rzemieślnicze. Ponad 130 stoisk rozstawionych przy stadionie lekkoatletycznym, na sali gimnastycznej oraz wzdłuż ulicy Opieszyn zachęcało bogactwem asortymentu i ciekawym wystrojem. Nasza szkoła jako wieloletni współorganizator, a przede wszystkim gospodarz imprezy, została w tym roku doceniona za wkład pracy włożony w jej przygotowanie. Na ręce dyrektora Damiana Hoffmanna zostało przekazane wyróżnienie specjalne w formie okolicznościowej statuetki. Tegoroczne targi odbyły się 20 października.

fot. Grażyna B. Augustin, Daria Łukasiewicz, Anna Tess Gołębiowska

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl