facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Medal dla lek. wet. Małgorzaty Gołębiowskiej

Medal dla lek. wet. Małgorzaty Gołębiowskiej

data dodania: piątek 26 kwietnia 2019

Lek.wet. Małgorzata Gołębiowska, nauczycielka przedmiotów weterynaryjnych w naszym Zespole znalazła się w gronie osób uhonorowanych Medalem „Za zasługi dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej”. Wręczenie medalu miało miejsce podczas uroczystości absolutoryjnej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu dnia 13 kwietnia bieżącego roku. Przypomnijmy, że lek. wet. M. Gołębiowska jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, i co ważne, inicjatorką podpisania umowy o współpracy pomiędzy UP we Wrocławiu, a Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni. Dzięki jej zaangażowaniu od 17 już lat pracownicy naukowo-dydaktyczni Uniwersytetu promują Wydział Medycyny Weterynaryjnej na spotkaniach z uczniami we Wrześni oraz prowadzą wykłady tematycznie związane z medycyną weterynaryjną.

(info, foto: Wrzesnia info)

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl