facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Festiwal podróżniczy

Festiwal podróżniczy

data dodania: czwartek 4 kwietnia 2019

W poniedziałek, 25 marca 2019 r. uczniowie klas pierwszej i trzeciej technikum w zawodzie technik obsługi turystycznej odwiedzili Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Corocznie, na przełomie zimy i wiosny odbywa się tam Festiwal Dni Turystyki. Jest to cykl prelekcji, warsztatów oraz pokazów, których tematem jest podróżowanie. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy przygotowali długi, dwudniowy ciąg atrakcji. Uczniowie uczestniczyli w wykładzie na temat Andów Środkowych oraz w warsztatach survivalowych i dziennikarskich. Najbardziej podobały się jednak warsztaty przygotowane przez podróżników z grupy Tandemowe Trip Love, którzy podzielili się swoją wiedzą na temat radzenia sobie w trudnych warunkach. Celem zajęć było kształtowanie umiejętności samodzielnego myślenia i działania, poczucia odpowiedzialności za podjęte kroki. W festiwalu podróżniczym udział może wziąć każdy, a niezapomniane wrażenia i atrakcje są gwarantowane. Opiekunami wyjazdu byli: p. Urszula Wierzbowska i p. Dariusz Kaźmierski.

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl