wiosenne stoły 1Dnia 22.04.2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Jarocinie odbył się Międzyszkolny Konkurs z cyklu Stół Pięknie Nakryty pt. „Przyjęcie w barwach wiosny”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Klaudia Sokolska z klasy III TŻUiG i Dominika Ściernicka z klasy I TH. Klaudia zdobyła wyróżnienie, a Dominika II miejsce. Zadaniem uczestnika było wykonanie nakrycia dla dwóch osób na przyjęcie o dowolnie wybranym przez uczestnika charakterze, np. urodziny, imieniny jubileusz itp.wiosenne stoły 5Warunkiem było uwzględnienie wiosennej aranżacji z wykorzystaniem własnych rekwizytów (element dekoracyjny ręcznie wykonany podczas konkursu, bielizna stołowa, inne dekoracje, karta menu, itp.). Uczennice do konkursu przygotowały panie: Małgorzata Paszkowiak, Katarzyna Banaszczak, Hanna Skrzypczak i Alina Tabaka.

wiosenne stoły 4wiosennne stoły 3

Początek strony