Tour Salon 1

Jak co roku uczniowie klas pierwszych i drugich o profilu technik obsługi turystycznej uczestniczyli w targach SALON TOUR 2017 w Poznaniu. „Gdzie biznes łączy się z pasją’’ to główne hasło oddające charakter tegorocznych wydarzeń powiązanych ze strefą biznesu dla organizatorów turystycznych oraz strefą pasji dla podróżników.

Na targach znaleźć można było biura podróży, touroperatorów z polski i zagranicy, firmy świadczące usługi turystyczne, hotele, ośrodki SPA, lokalne i regionalne organizacje turystyczne, a także przewoźników promowych. Uczniowie mogli zapoznać się ofertą turystyczną wystawców z Albanii, Białorusi, Chorwacji, Dominikany, Francji, Grecji, Hiszpanii, Indii, Litwy, Mołdawii, Niemiec, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Wietnamu czy Włoch. Na uwagę zasługiwało województwo Lubelskie - Region Partnerski TOUR SALONU 2017 bogate w szlaki rowerowe, kajakowe, konne, szkółki jeździeckie, przystanie żeglarskie, stanice kajakowe, parki linowe czy rodzinne parki rozrywki. Całość świetnie oddaje slogan reklamowy „LUBELSKIE – smakuj życie!”. Uczestnicy targów mogli ponadto poznać tajniki marketingu w turystyce. Wycieczka zawodowa zorganizowana przez panią Renatę Pohl, realizowana na targach turystycznych była doskonała okazją do pogłębiania wiedzy i umiejętności z zakresu przedmiotów zawodowych takich jak: podstawy turystyki, geografia turystyczna, marketing w turystyce oraz język obcy zawodowy. Opiekę nad grupą sprawowały także panie Urszula Wierzbowska oraz Maria Modrzejewska.

ts 2017 2

 

Początek strony