hotele Poznań

Dnia 15 maja 2017 uczniowie klasy I THŻ w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni odwiedzili dwa czterogwiazdkowe poznańskie hotele Andersia (sieć JBB) i Mercure (ACCOR).

Andersia jest nowoczesnym hotelem, tworzącym tło dla biznesowych spotkań, a także służącym gościom indywidualnym. Cechuje go profesjonalna, miła obsługa, jest obiektem świetnie zlokalizowanym blisko centrum miasta. Oferuje komfortowy wypoczynek w eleganckich pokojach i apartamentach, relaks w SPA, posiłki w wykwintnych restauracjach i możliwość korzystania z Centrum Konferencyjnego. Podobnie Hotel Mercure położony w biznesowej części Poznania (obok terenów targowych), dysponuje dużym zapleczem konferencyjnym, restauracją Winestone oraz własną cukiernią. Posiada 228 klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do internetu Wi-Fi, sale fitnes i saunę. Pobyt w hotelach stanowił dla młodzieży doskonałą formę konfrontacji z codziennością pracy w hotelu, funkcjonowaniem recepcji czy umiejętnością organizowania gościom czasu wolnego. Opiekunami grupy były: p. Hanna Skrzypczak i p. Urszula Wierzbowska.

Początek strony