olimpijka hotelarska 1

13 stycznia 2016 r. w Poznaniu odbył się etap okręgowy VIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Uczestniczyły w nim dwie uczennice klasy IV technikum hotelarskiego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni: Joanna Bartkowiak i Daria Kempa. Ogółem do olimpiady przystąpiło 329 uczniów z całej Polski (w dziewięciu okręgach). Nasze dziewczęta zajęły dwa pierwsze miejsca w okręgu wielkopolskim i tym samym zakwalifikowały się do pierwszej krajowej trzydziestki. Otrzymały miano finalistek zajmując 3 i 4 pozycję w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Gratulujemy Joasi i Darii, a także im opiekunkom merytorycznym: p. Alinie Tabace oraz p.Hannie Skrzypczak, życząc im dalszych sukcesów na finale centralnym, który odbędzie się w kwietniu, w Kołobrzegu.

olimpijka hotelarska

Początek strony