żychlin 1

18 grudnia 2015 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbył się III Wielkopolski Konkurs "Najpiękniejszy stół świąteczny" organizowany tym razem pod hasłem "Piernikowa aranżacja rodzinnego stołu wigilijnego". Konkurs ten przyniósł nam zasłużone wyróżnienie!

 

żychlin 2

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice IV klasy Technikum Hotelarskiego: Joanna Sylwestrzak i Patrycja Stachnik. Większość elementów dekoracyjnych dziewczęta wykonały same według własnego pomysłu. Było to o tyle istotne, iż głównym kryterium oceny były właśnie koncepcyjność, oryginalność i estetyka wykonania.

żychlin 3

Niezmiennie nad całością przygotowań ekspozycji z ramienia ZSTiO czuwały panie: Hanna Skrzypczak i Alina Tabaka. Patronat nad konkursem sprawuje corocznie Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Starosta Koniński.

żychlin 4

Początek strony