Remes

28 kwietnia 2015 uczniowie I i II klasy Technikum Hotelarskiego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni odwiedzili hotel „REMES” w Opalenicy. W ramach zajęć młodzież zapoznała się z funkcjonowaniem wysokiej klasy hotelu rekomendowanego przez UEFA i wybranego do przyjęcia drużyny piłkarskiej z Portugalii w czasie Euro 2012. Hotel REMES&SPA położony jest w samym sercu Wielkopolski.

Łączy w sobie elegancję, tradycję i nowoczesność. Urządzone ze smakiem wnętrza tworzą przepiękne tło dla biznesowych spotkań i konferencji, uroczystych bankietów, a także wizyt indywidualnych gości. Pobyt młodzieży w tym obiekcie stanowił doskonałą formę konfrontacji z codziennością pracy w hotelu, funkcjonowania recepcji, służby pięter oraz obsługą konsumenta czy organizowaniem gościom hotelowym czasu wolnego. Zajęcia prowadziły nauczycielki przedmiotów kierunkowych p. Alina Tabaka i Hanna Skrzypczak.

Remes 1

Początek strony