fotografiaDnia 13.06.2016 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pt. „Września - moje miasto”. Nad konkursem honorowy patronat objęli: Starosta Wrzesiński oraz Burmistrz Miasta i Gminy Września.  Patronat medialny sprawowały „Wiadomości Wrzesińskie”. Spośród 87 zdjęć i ich autorów jury w składzie p. Jolanta Śliwczyńska, p. Waldemar Śliwczyński i p. Ewa Podsiadła- Adamczyk wytypowało 10 laureatów.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajęła Sandra Rogalińska, uczennica z ZSTiO, II i III miejsce zajęły prace Karoliny Florkiewicz, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza.

fotograficy 1Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Klarzyńska z ZSTiO, Sebastian Szkudlarek z LO im. H. Sienkiewicza oraz Jakub Marciniak z ZSP we Wrześni. W grupie gimnazjalistów wszystkie czołowe lokaty trafiły do uczniów Gimnazjum nr 2 we Wrześni. W kategorii fotografia I miejsce zajęła Maria Andryszewska, w kategorii fotoreportaż największe uznanie zdobyła Zuzanna Wysocka, zaraz po niej Kinga Trocha i Anna Wardęska. Po wyróżnienie sięgnęła Gabriela Pawłowska. Na oficjalnym podsumowaniu i otwarciu wystawy pokonkursowej gościli: dyr. Włodzimierz Wawrzyniak, Waldemar Grzegorek, w-ce starosta wrzesiński oraz Waldemar Śliwczyński, redaktor naczelny Wiadomości Wrzesińskich. Przebieg konkursu koordynowała p. Ewa Podsiadła - Adamczyk.

fotograficy 3

Początek strony