zawodyrm207101

28 kwietnia 2017 na terenie wrzesińskiego LOK-u odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy, organizowane przez powiatowe koło PCK, z udziałem uczniów ZSTiO. W ratowniczych zmaganiach rywalizowało 6 drużyn z wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych.

Na zawodników czekał pisemny test oraz 5 pozoracji, sprawdzających ich umiejętności oraz zdolność pracy zespołowej. Wszystkie miejsca na podium zostały zdobyte przez uczniów naszej szkoły, których do ratowniczych zmagań przygotowywał p. Mariusz Banaszak. Zwycięska drużyna, w której skład wchodzą: Zuzanna Kosmala, Karolina Wiącek, Marta Goławska, Adrian Kachniarz (kl. IIb) oraz Bartosz Janicki (kl. Ib), będzie reprezentować Wrześnię w kolejnym etapie zawodów, który odbędzie się 20 maja w Poznaniu. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

zawodyrm207102

zawodyrm207103

zawodyrm207104

zawodyrm207105

Początek strony