niemiecki001

22 marca 2017 miało miejsce podsumowanie konkursów z języka niemieckiego organizowanych przez Starostwo Powiatowe we Wrześni. Hasło przewodnie tegorocznego projektu brzmiało: "Unser Nachbarland - Deutschland". W czasie jego trwania młodzież przystąpiła do czterech konkursów, weryfikujących różne umiejętności językowe.

W finale międzyszkolnym uczniowie ZSTiO zajęli następujące miejsca:

Sara Gawlak - I miejsce w konkursie krajoznawczym i II miejsce w konkursie pięknego czytania
Marta Wielgosik - II miejsce w konkursie krajoznawczym
Kamila Kwiatkowska - III miejsce w dyktandzie w j. niemieckim
Dominik Walk - wyróżnienie w konkursie krajoznawczym.

Nad młodzieżą czuwały nauczycielki języka niemieckiego: Elżbieta Tarczewska, Agata Iglewska i Olga Przyjemska. Za swoją pracę, przygotowanie zadań konkursowych i pracę w komisjach panie otrzymały indywidualne podziękowania. Zbiorową nagrodą jest wyjazd laureatów do Berlina dnia 24 kwietnia 2017.

 

Początek strony