tenis01

marca 2017 w Koźminie Wielkopolskim odbyły się Wielkopolskie Mistrzostwa LZS Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym i w Szachach. Nasza młodzież wypadła wyjątkowo dobrze w obu dyscyplinach. Zaskoczenia nie wywołał sukces w szachach, jako że już po raz szósty uczniowie ZSTiO stanęli na podium w klasyfikacji drużynowej.

W latach 2012-2014 zajęli I miejsce, w roku 2015 - III miejsce, a w roku 2016 - II miejsce. W ubiegły poniedziałek drużyna, w skład której weszli: Arkadiusz Grzeczka (II TW), Marika Matuszak (II TŻiUG), Anna Maria Kędzia (IVa TW) oraz Krzysztof Jędrejek (I TWR) także stanęła na najwyższym podium. W klasyfikacji indywidualnej tryumfowało dwoje uczniów: Arkadiusz Grzeczka był pierwszy w kategorii chłopców, a Marika Matuszak - druga w kategorii dziewcząt. Niespodziankę natomiast stanowił pierwszy drużynowy sukces w tenisie stołowym. Natalia Wysocka (IIIb LO), Patrycja Borowicz (III TW) oraz Łukasz Przybyłek (II TWR) zajęli drugie miejsce. Indywidualnie w kategorii seniorek (roczniki 1997-1998) Natalia Wysocka była pierwsza, a Patrycja Borowicz - druga. W Koźminie Wielkopolskim naszej reprezentacji towarzyszyła p. Małgorzata Gołębiowska, nauczycielka przedmiotów weterynaryjnych oraz opiekunka kółka szachowego.

tenis02

tenis03

tenis04

 

Początek strony