Olimpiady i konkursy

XLIOWiUR 01

Cyklicznie, co drugi rok Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących jest gospodarzem i współorganizatorem eliminacji okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Podczas tegorocznych zmagań (21 kwietnia 2017) spotkało się 167 młodych olimpijczyków z 52 szkół w 5 województwach, walczących o laur zwycięstwa w 9 blokach tematycznych: produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, mechanizacja rolnictwa, weterynaria, gastronomia, technologi żywności, leśnictwo, ochrona i inżynieria środowiska oraz architektura krajobrazu.

talenty2017 01

W piątek, 7 kwietnia 2017, cztery uczennice naszej szkoły odebrały z rąk burmistrza Wrześni Tomasza Kałużnego dyplomy i nagrody przyznane dla laureatów Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "TALENTY 2017".

OWH 01

W dniach 3-6 kwietnia 2017 w Kołobrzegu odbył się IX finał Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej organizowany pod hasłem "Wyposażenie techniczne obiektów hotelowych".

konkurs marynistyczny

Jak co roku, reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Konkursie Marynistycznym "Polska leży nad Bałtykiem" organizowanym dnia 6 kwietnia 2017 przez Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju we Wrześni.

recytatorski001

Fot. WW

Karolina Siwińska, uczennica technikum weterynaryjnego zajęła pierwsze miejsce w powiatowych eliminacjach do 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zorganizowanych 24 marca 2017 w Starostwie Powiatowym we Wrześni.

Początek strony