facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Mistrzowski pokój - konkurs matematyczny

Mistrzowski pokój - konkurs matematyczny

W ciągu całego roku szkolnego odbywały się konkurencje w ramach maratonu matematycznego „Mistrzowski pokój”. Uczestnicy zmagali się z wieloma trudnymi zadaniami o intrygujących nazwach m.in. ? – anki, ludolfina, domek, domino, rebusy, tort.

czwartek 8 czerwca 2017

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

1 czerwca br. odbył się w internacie Dzień Dziecka zorganizowany przez Samorząd Internatu pod opieką p. R. Szczepańskiego. W programie znalazł pokaz pierwszej pomocy, podczas którego młodzież miała okazję przypomnieć sobie zasady udzielania pomocy poszkodowanym w zainscenizowanym wypadku drogowym.

czwartek 1 czerwca 2017

Sukcesy Magdaleny Klarzyńskiej

Sukcesy Magdaleny Klarzyńskiej

Uczennica klasy III TWR, wychowanka naszego internatu brała udział w XI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Kołaczkowo 2017. Spośród nadesłanych 98 prac, 10 nagrodzono i wyróżniono, w tym 5 było autorstwa Magdy.

poniedziałek 22 maja 2017

Wizyta w Teatrze Wielkim w Poznaniu

Wizyta w Teatrze Wielkim w Poznaniu

26 kwietnia b.r. grupa mieszkańców internatu, uczniów ZSTiO oraz pracowników szkoły obejrzała w Teatrze Wielkim w Poznaniu spektakl operowy Georgesa Bizeta "Carmen" w reżyserii i scenografii Denisa Kriefa.

środa 26 kwietnia 2017

Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

10 kwietnia b.r. miała miejsce uroczystość pożegnania maturzystów, która odbyła się pod hasłem: „Internacka Liga Mistrzów”. Zgromadzonych powitali prowadzący: Paulina Chojnacka i Damian Rębacz.

poniedziałek 10 kwietnia 2017

Piknik szkolny

Piknik szkolny

Po raz pierwszy podczas pikniku szkolnego, w ramach Drzwi Otwartych, internat zaprezentował swoją ofertę na stoisku przed budynkiem.

sobota 1 kwietnia 2017

 Łamigłówki zapałczane

Łamigłówki zapałczane

W środę 22 marca b.r. odbyły się w internacie „Łamigłówki zapałczane” zorganizowane przez p. Alicję Perlikowską. Zwycięstwo wywalczyła Anna Staszak, II miejsce zajęła Patrycja Antczak, miejsce III przypadło Mateuszowi Muszyńskiemu.

środa 22 marca 2017

Konkurs z pierwszej pomocy przedmedycznej

Konkurs z pierwszej pomocy przedmedycznej

20 marca b.r. odbył się w internacie konkurs z pierwszej pomocy przedmedycznej, składający się z części teoretycznej i praktycznej.

poniedziałek 20 marca 2017

 Wizyta w Sądzie Rejonowym we Wrześni

Wizyta w Sądzie Rejonowym we Wrześni

15 marca 2017 r. grupa mieszkańców internatu, uczniów klasy III TW i LO udała się do wrzesińskiego Sądu Rejonowego. Na miejscu młodzież przywitał kurator zawodowy p. Jarosław Pilarski.

środa 15 marca 2017

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

14 marca b.r. odbył się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowany przez p. Katarzynę Cieślewicz. Pytania dotyczyły zagadnień związanych z geografią, historią, organizacją Wspólnoty.

wtorek 14 marca 2017

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

8 marca odbyła się w internacie uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy zaprezentowali się w niecodziennych rolach. Filip Naworski i Jędrzej Janas poprowadzili spotkanie, Dawid Błaszczyk zadebiutował w piosence „Byłaś dla mnie wszystkim” z repertuaru Poparzeni Kawą Trzy i „Volveremos” zespołu Volver.

środa 8 marca 2017

Konkurs wiedzy o ekonomii

Konkurs wiedzy o ekonomii

28 lutego b.r. po raz kolejny odbył się w internacie konkurs wiedzy o ekonomii zorganizowany przez p. K. Cieślewicz. Uczestnicy zmagali się z pytaniami z zakresu mikro i makroekonomii.

wtorek 28 lutego 2017

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl