facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

data dodania: czwartek 31 stycznia 2019

4 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu odbył się etap okręgowy XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III w zawodzie technik hotelarstwa, Marcelina Pankowska i Natalia Kałużna. Tematem wiodącym olimpijskich zmagań było Hotelarstwo XXI wieku w promowaniu nowej filozofii wellness, spa i usług żywieniowych. Uczennice musiały zmierzyć się z 60 trudnymi zagadnieniami z zakresu dynamicznie rozwijającej się branży hotelarskiej i rynku inwestycji hotelowych. Dziewczęta musiały orientować się w problematyce biznesowej, np. „Orbis podpisał umowę kupna gruntu, budynku i działalności operacyjnej hotelu Mercure Bucharest Unirii za kwotę.......”, czy wykazać się wiedzą, kto objął funkcję dyrektora zarządzającego czterogwiazdkowego hotelu Mościcki Resort & Conference w Spale. Na etapie okręgowym olimpiady opiekunem uczennic była pani Hanna Skrzypczak.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl