facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
IV MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

IV MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

data dodania: wtorek 22 stycznia 2019
Dnia 11 stycznia 2019 roku podczas uroczystej gali w Auditorium Maximum Wydziału Prawa i Administracji UAM miało miejsce wręczenie nagród dla najlepszych szkół województwa wielkopolskiego. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po raz kolejny już gościł dyrektorów, nauczycieli i uczniów z najwyżej notowanych w tegorocznym rankingu "PERSPEKTYW" liceów i techników. TECHNIKUM NR 2 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni zajęło wysokie, CZWARTE MIEJSCE w województwie. Naszą szkołę na uroczystościach reprezentowała sześcioosobowa delegacja w składzie: dyrektor Damian Hoffmann, mgr Grażyna Beata Augustin oraz Martyna Błaszczak, Dorota Zuber, Hubert Stanisławski i Mateusz Muszyński. W wydarzeniu uczestniczyli również Wielkopolski Kurator Oświaty, przedstawiciele uczelni wyższych z Poznania, a także władz samorządowych. Warto wspomnieć, że w województwie wielkopolskim analizie zostały poddane 102 technika. Zgodnie z postanowieniem Kapituły przy ich ocenie zostały wzięte pod uwagę: sukcesy w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Niezwykle cieszy nas tak znacząca pozycja rankingowa, tym bardziej, że od kilku już lat utrzymujemy się w ścisłej czołówce.
 
fot. Perspektywy jako FRONTALNE!

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl