facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Supermaturzysta powiatu wrzesińskiego z geografii

Supermaturzysta powiatu wrzesińskiego z geografii

data dodania: poniedziałek 14 stycznia 2019
     W piątek,  14 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyło się zakończenie projektu „Supermaturzysta powiatu wrzesińskiego z geografii”. Do projektu przystąpili uczniowie czterech wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Politechnicznych,  Zespół Szkół Zawodowych nr 2) oraz siedmiu  powiatowych szkół podstawowych (SP nr 3 z Wrześni, Nowego Folwarku, Chwalibogowa, Kołaczkowa, Sokolnik, Miłosławia oraz Orzechowa).
    Uczestnicy odpowiadali na pytania testu, który sprawdzał umiejętności czytania mapy topograficznej, rozumienie podstawowych procesów zachodzących w środowisku geograficznym oraz  zdolność twórczego myślenia.
      Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II  w zawodzie technik obsługi turystycznej: Weronika Kupś, Anna Marciniak, Natalia Majchrzak, Oliwia Musielewska, Natalia Makowska, Zuzanna Paluszak, Maciej Serafiniak, Kinga Szczepańska, Jagoda Śniegowska, Wiktoria Tkaczyk, Julia Zielichowska, klasy II w zawodzie technik hotelarstwa: Izabela Szczecińska, Marika Zgolińska oraz klasy IV w zawodzie technik rolnik: Szymon Nowaczyk i Mariusz Sroka.
       Celem projektu jest poszerzanie wiedzy o własnym regionie, kraju, kontynentach, świecie, stworzenie uczniom warunków do wykazania się  wiedzą , zainteresowaniami
 i umiejętnościami. Organizatorem przedsięwzięcia był
pan Dariusz Kaźmierski.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl