facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

data dodania: piątek 21 grudnia 2018

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia całej szkolnej społeczności, uczniom, ich rodzinom, absolwentom szkoły i jej pracownikom. Życzymy wszystkim, by zbliżający się czas zadumy upływał w ciepłej, rodzinnej atmosferze, dając ukojenie oraz wypełniając serca nadzieją i optymizmem. Jednocześnie życzymy, aby nadchodzący, 2019 rok obfitował w szczęśliwe wydarzenia, sukcesy osobiste, edukacyjne i zawodowe.

Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl