facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Z kolejnymi sukcesami z Olimpiady Rolniczej

data dodania: poniedziałek 4 czerwca 2012

KłosW dniach 1-2 czerwca 2012 r. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Miętnem odbyła się XXXVI Centralna Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w której udział wzięło 6 uczniów naszej szkoły. 

Laureatami zostali:

- Michał Suchorski, uczeń klasy IV w zawodzie technik rolnik – blok produkcji roślinnej, Szymon Fornalik i Karol Kaczmarek, uczniowie klasy IV w zawodzie technik weterynarii – blok produkcji zwierzęcej

Tytuły finalistów uzyskali:

- Krzysztof Trębaczkiewicz, uczeń klasy IV w zawodzie technik rolnik – blok mechanizacji rolnictwa, Ewelina Wojciechowska i Kinga Wieczorek, uczennice klasy IV w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego – blok żywienia człowieka i gospodarstwa domowego

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl