facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Turniej w bowlingu

Turniej w bowlingu

data dodania: środa 19 grudnia 2018
Dnia 20 listopada 2018 r. dziewczęta klas pierwszych wraz z uczennicami klas trzecich - organizatorkami spotkania - udały się do Hotelu Kosmowski. Tam rozegrały między sobą turniej w bowlingu. Po godzinnej rywalizacji najlepsze w grze w kręgle okazały się: Justyna Bakalarska, Nikola Rogacka, Alicja Małek, Natalia Kałużna i Katarzyna Owczarczak. Gratulujemy! Wyjście odbyło się pod opieką p. I. Kocik i p. A. Perlikowskiej.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl