facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Kolejny sukces Michaliny

Kolejny sukces Michaliny

data dodania: czwartek 13 grudnia 2018
Nie zawiodła nas po raz kolejny Michalina Chmiel, która wyśpiewała II miejsce na 2. Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej organizowanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz setnej rocznicy Powstania Wielkopolskiego. W festiwalu wzięła udział również Lidia Zdunek. Obie uczennice dysponują pięknymi, silnymi głosami i godnie reprezentują naszą szkołę na konkursach wokalnych. Organizatorami festiwalu byli: Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Stowarzyszenie Przyjaciół Uczniów Klas Mundurowych oraz gospodarz spotkania - Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 w Poznaniu.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl