facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Przedświąteczny kiermasz

Przedświąteczny kiermasz

data dodania: czwartek 13 grudnia 2018
Tradycyjnie w dniu mikołajek odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. W tym roku po raz pierwszy oprócz ręcznie robionych kartek sprzedawano stroiki oraz mydełka w bożonarodzeniowej wersji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli charytatywną akcję, a w szczególności młodzieży z internatu, która na zajęciach z rękodzieła wykonała te prace. Mamy nadzieję, że zdjęcia zainspirują Was do działania. Opiekunką warsztatów i organizatorką kiermaszu była p. Elżbieta Kokocińska.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl