facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Będą śpiewać w Bel Coro i

Będą śpiewać w Bel Coro i

data dodania: czwartek 13 grudnia 2018
W ubiegłym tygodniu gościł w naszej szkole Przemysław Piechocki, dyrygent, aranżer, kompozytor, a także dyrektor chóru Bel Coro. Spotkał się z grupą uczniów, zainteresowanych kształceniem swoich umiejętności wokalnych, a także udziałem w planowanym na przyszły rok dużym muzycznym przedsięwzięciu, jakim będzie musical "Nędznicy". Okazuje się, że mamy spore grono naprawdę uzdolnionej wokalnie młodzieży. Pierwsze warsztaty odbyły się w piątek, 23 listopada we Wrzesińskim Ośrodku Kultury, na których miał miejsce podział głosów na soprany, alty, tenory i basy oraz pierwsze "przymiarki" do świątecznego kolędowania.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl