facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Niepodległościowy stół

Niepodległościowy stół

data dodania: czwartek 6 grudnia 2018
4 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie odbył się konkurs z cyklu "Stół pięknie nakryty". Tegoroczny motyw konkursu nawiązywał do BALU DLA NIEPODLEGŁEJ. Naszą szkołę reprezentowała Jagoda Dębowska z pierwszej klasy technikum hotelarskiego, której opiekunką była mgr inż. Hanna Skrzypczak. Jagoda otrzymała wyróżnienie. Celem konkursu były popularyzacja dbałości o estetykę nakrycia stołu, pobudzanie inwencji twórczej młodzieży, a także doskonalenie umiejętności doboru zastawy stołowej, szkła i dekoracji. Akcent niepodległościowy odnosił się do ogólnopolskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl