facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Faustyna Hofman laureatką "FotoKontrastów 2012"

data dodania: środa 30 maja 2012

DSC 0003„FotoKontrasty 2012" doczekały się podsumowania. Przypomnijmy, że zaprezentowało się w nich 18 uczniów i 3 nauczycieli. Wystawie towarzyszył konkurs na „Zdjęcie Roku". I tak spośród ponad 80 zdjęć jury w składzie: Waldemar Śliwczyński (WW, Kwartalnik Fotograficzny), Karol Gustaw Szymkowiak (grupa FotoDialog) i Michał Sobczak (grupa FotoDialog) wytypowało najlepszego autora.

-Poziom jak zwykle na tego typu wystawach grupowych jest zróżnicowany. Zwróciliśmy uwagę na jedną osobę, która znacząco się wyróżnia. W jej fotografii jest młodzieńcza szczerość i bezpretensjonalność w obrazowaniu świata. Doceniliśmy jej fotograficzną pasję – mówi Waldemar Śliwczyński.

Mowa o Faustynie Hofman, uczennicy II B LO. To jej kolekcja czarno-białych fotografii ujęła jurorów. Laureatka nie kryła swojej radości.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl