facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Szkoleniowy wyjazd do Kiekrza

Szkoleniowy wyjazd do Kiekrza

data dodania: wtorek 4 grudnia 2018

W dniach 26-27 listopada 2018 r. pod opieką pana Przemysława Śmidowicza uczestniczyliśmy ( sześcioro uczniów z klasy II a LO) w Kiekrzu w ćwiczeniach przeznaczonych dla klas mundurowych. Rankiem pierwszego dnia wyjazdu z ekscytacją wyruszyliśmy spod szkoły, aby móc uczestniczyć w zajęciach. Na miejscu czekało na nas grono przemiłych szkoleniowców i psychologów, którzy pomogli nam przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa okazała się bardzo stresująca. Komisja zarzuciła nas dziesiątkami pytań, próbując znaleźć niespójności, ale na szczęście poradziliśmy sobie świetnie! Kolejnym punktem w programie, zaraz po pysznym obiedzie, były gry i zabawy, które pomogły nam poznać się lepiej z innymi uczestnikami szkolenia. Wieczorem nadeszła pora na chwilę relaksu. Graliśmy w karty, rozmawialiśmy i cieszyliśmy się z możliwości wspólnego spędzania czasu poza szkołą. Następnego dnia wyruszyliśmy do Poznania, aby poddać się próbie sprawnościowej na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji, a później udaliśmy się do Centrum Bezpieczeństwa Škoda AutoLab. Tam zdobywaliśmy wiedzę na temat wypadków samochodowych i wzięliśmy udział w symulacji dachowania oraz zderzenia. Mamy nadzieję, że jeszcze nadarzy się okazja, aby wrócić do Kiekrza.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl