facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Zajęcia z rękodzieła

Zajęcia z rękodzieła

data dodania: wtorek 27 listopada 2018
W każdy poniedziałek, w internacie szkolnym, w godzinach 18.00 -19.30 odbywają się zajęcia z rękodzieła. Za nami już warsztaty, podczas których wykonywane były jesienne lampiony z liści, teraz przyszła kolej na pachnące mydełka i kartki świąteczne. Rozpoczną one cykl przygotowań do kiermaszu mikołajkowego, którego celem jest wsparcie akcji charytatywnych prowadzonych na terenie naszej szkoły. W planach jest wykonanie wspomnianych mydełek o świątecznych kształtach i zapachach oraz dekoracji bożonarodzeniowych inspirowanych naturą. Zapraszamy do współpracy uczniów (niekoniecznie uzdolnionych plastycznie), którzy chcą wspomóc te artystyczne działania i jednocześnie miło spędzić czas. Opiekunką warsztatów jest p. Elżbieta Kokocińska.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl