facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Internackie zgaduj-zgadula

Internackie zgaduj-zgadula

data dodania: środa 21 listopada 2018
8 listopada 2018 roku mieszkańcy internatu zmagali się z rebusami, szaradami i zagadkami tekstowymi w konkursie „ZGADUJ-ZGADULA”, którego organizatorem była p. Bożena Dopierała. W atmosferze zdrowej rywalizacji łamali głowy, dochodząc do prawidłowych, często niekonwencjonalnych rozwiązań. Konkurs był dla młodzieży doskonałą okazją do wspólnej zabawy, ale też sprawdzianem umiejętności kojarzenia, logicznego myślenia i wnioskowania. Szczególne powody do dumy mają zwycięzcy konkursu: Julia Gołdych z kl. II TW (I miejsce), Paulina Grzeczka z kl. I TKJBŻ (II miejsce) oraz Hubert Dyl z kl. I TW (III miejsce)

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl