facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Gramy w warcaby

Gramy w warcaby

data dodania: piątek 16 listopada 2018
Dnia 15 listopada 2018 r. wzorem lat ubiegłych w internacie odbył się kolejny turniej gry w warcaby przygotowany przez p. Iwonę Kocik. Celem tej strategicznej gry jest integracja uczniów, kształtowanie postaw sportowej rywalizacji oraz kulturalnego zachowania wobec przeciwnika. Podczas turnieju panowała serdeczna atmosfera, a zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie. Zwycięzcami turnieju zostały: Magdalena Kowalska (I miejsce), Paulina Grzeczka (II miejsce), Klaudia Andrzejewska (III miejsce) i Julia Krysińska (IV miejsce).
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl