facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Turniej krzyżówek

Turniej krzyżówek

data dodania: środa 7 listopada 2018
W dniach 20-28 października 2018 r. w internacie odbył się Turniej Krzyżówek. Zmagania miały charakter zespołowy. Pierwsze miejsce przypadło dziewczętom z pokoju nr 40: K. Kantorskiej, R. Foint oraz A. M. Modzelewskiej, drugie miejsce zdobyły K. Malinowska, W. Ostrowska, S. Melewska, W. Popiół z pokoju nr 65, na trzecim miejscu uplasowały się dziewczęta z pokoju nr 60 w składzie: M. Łakomska, J. Fredyk, J. Dybała i Z. Wieczorkiewicz. Gratulujemy! Turniej zorganizowała p. Alicja Perlikowska.
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl